Dekoracje weselne

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
Sierpień 16, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja Toruń
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich przesadnie dużo, aby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza i naw bocznych. W tym celu najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w sprawnym poruszaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je wzdłuż ławek, aby ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale równie dobrze można dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie w każdym z miejsc, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja ślubna poprawi też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE WESELNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one osiągalne w różnych kolorach i wzorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, planując wesele. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły unosi najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najważniejszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją weselną są pokrowce, jakie dopasowuje się pod względem wzorów i kolorów. Dodatkowo jest wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

LaRosa dekoracje weselne

Komentarze są wyłączone.