Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
Kwiecień 27, 2017
odzyskiwanie danych toruń odzyskiwanie sms odzyskiwanie zdjęć
Jak wygląda odzyskiwanie danych z telefonu?
Kwiecień 28, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Uroczystość weselna jest wyróżniającą się ucztą rodzinną, która powinna na długi czas zakorzenić się w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Doskonale by było w przypadku, gdyby przywodziła oczywiście miłe wspomnienia. Każda Młoda Para fantazjuje o doskonałym, wytwornym i fascynującym weselu. Więc takim, na jakim wszyscy uczestnicy będą świetnie się bawić z zachowaniem przyzwoitości oraz smakiem do białego rana.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

W dzisiejszych czasach co chwilę spotykamy reklamy w Internecie rozpowszechniające wódkę, produkty tytoniowe oraz pozostałe używki, np. napoje energetyzujące. Głównie niedojrzałe osoby planując wesele planują zadowolić wszystkich, a dobrą drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy go wypijamy wszystko jest poza nami i nie dokuczają nam już nietaktowne docinki wujków, hałas najmniejszych gości oraz fetor niedopałków unoszący się nad nimi (mimo iż sami wcale nie palimy). Dj na wesele, doskonałe posiłki, różnego charakteru przyjemności oraz wyjątkowa atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Przytomność na wymienionych zabawach zdarza się niesamowicie rzadko, ale od pewnego czasu wiele par zaczęło propagować wymieniony zwyczaj. Po pierwsze – z uwagi na przedszkolaki, które mówiąc w skrócie nie powinny podpatrywać krewnych pod wpływem silnych alkoholi, zaś z drugiej strony – jest to przejaw dorosłości i odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, bynajmniej nie tylko zaliczających się do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „wyśmienita impreza absolutnie nie jest uzależniona od liczby spożytego trunku” lub „nie potrzeba napojów z alkoholem, by doskonale się bawić”. W przypadku wesel jest to o tyle interesujące, gdyż w Polsce takie uroczystości z pokolenia na pokolenie były suto zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się aktualnie na wesele bez kropli alkoholu często słyszały obraźliwe komentarze, rezygnację z uczestnictwa w imprezie albo słowa „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie fachowego wodzireja na imprezę po prostu nie jest niczym ekscentrycznym, to deficyt napojów z alkoholem – jak najbardziej.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Dobre przyjęcie to fachowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa przystosowana do gustów przybyłych gości. To oczywiście on planuje harmonogram zabawy oraz tworzy różnorakie zabawy. Na przyjęciu bez napojów alkoholowych jest dosłownie niezastąpiony. Cieszący się popularnością DJ to pewność wspaniałej zabawy nawet przez trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego nadrzędne powinności? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to dowolne zdarzenie musi być przez niego odpowiednio wcześnie zapowiedziane oraz przeprowadzone. Każdy przybyły gość ma się rewelacyjnie bawić, choćby ten niezwykle niepewny. Praca wodzireja rozpoczyna się nierzadko od wyznaczenia uczestnikom ich miejsc, natomiast następnie – razem z innymi wydarzeniami – razem podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im konkretne ruchy tańca, robi różnego typu animacje. Wszystko to realizuje w sposób zabawny, jednakże absolutnie nie krępujący. DJ musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, szczególnie na biesiadach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez bardzo długi czas w zestawieniu do takich, którzy już na wstępie uroczystości są pod wpływem trunków.

DJ na wszystkie okazje

Bez trunków może funkcjonować bardzo dużo konkurencyjnych uroczystości, m. in. wieczory kawalerskie, sylwester, rocznice ślubu. Zamiast trwonić fundusze na spirytus, czerwone wino oraz szampana, wystarczy wykazać się nieco lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński potrafi ciągnąć się nawet parę dni, natomiast w czasie rozrywki Panna Młoda jest uczona do wykonywania roli wspaniałej żony. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas jakich w ogóle nie powinny skakać prawie nagie tancerki. Imprezy oraz mecze bez napojów z alkoholem są świetną alternatywą w szczególności dla tych planowanych w konwencjonalnym charakterze. Wielokrotnie Panowie odpowiadają, iż zamierzają bawić się doskonale na prywatce, natomiast nie tylko dzień później chwalić się kolegom ile udało im się wysączyć alkoholu. Napój alkoholowy jest wykorzystywany zwłaszcza do tego, żeby „ukrywać” istotne rzeczy, przykładowo brak doświadczania frajdy ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (albo w ogóle więzi społecznych) lub nieprzyjaznego odczuwania dalekiej kultury. Zazwyczaj ludzie niestety nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bo nie mają środków finansowych na wódkę i w gruncie rzeczy nie zauważają głębszego powodu tegoż zdarzenia. Absolutnie nie chodzi tu z pewnością wyłącznie o mocne alkohole, ponieważ wydatków związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest dużo więcej.

Chrzciny, imieniny oraz inne rodzinne zdarzenia bez kropli alkoholu nie różnią się tak naprawdę niczym od owych konwencjonalnych. W przydzielonym miejscu występuje znany DJ, na twarzy gości przeważają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w chmurach, oboje rodzice jednej i drugiej strony stoją porwani. W sumie nie ma odurzającego alkoholu, przez który zazwyczaj owe miłe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zaczepność, brak empatii, uszczypliwość oraz potyczki uczestników.

Jeśli zamierzasz dowiedzieć się o wiele więcej, wejdź tutaj – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.