Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
Kwiecień 7, 2017
kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
W jakich sprawach pomaga notariusz?
Kwiecień 8, 2017
Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Jak wyszczuplić brzuch?

Wymodelowany brzuch jest marzeniem sporej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Rewelacyjnie by było, gdyby był bosko umięśniony oraz cokolwiek atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która najbardziej nas obchodzi podczas ćwiczenia i przy wcielaniu w życie różnorakich diet. Te osoby, które sporo trenują, są w stanie chwalić się wszystkim naokoło jędrnym, gładkim brzuszkiem i „dostojnie” idą po plaży lub odprężają się na hamakach nad jeziorkiem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ brzuch jest taką partią ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Trzeba też zaobserwować takie osoby, jakim krótko mówiąc nie zależy na przesadnym negliżu oraz wcale nie odkrywają tak często płaskiego brzuszka. Nad formą musimy pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeżeli myślimy, że będziemy leżeć po pracy na kanapie zamiast chodzić na basen lub ćwiczyć w klubie fitness, wówczas na pewno nie spełnimy tego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini bądź slipów, będziemy zobowiązani wciskać się w duże kostiumy, tankini ze spodenkami albo bokserki oraz koszulkę. Każdy powiada: zrób coś z tym, satysfakcjonujące efekty da optymalna dieta oraz dużo ruchu. Ale czy naprawdę? Czy jest to autentycznie takie naturalne, jak radzą osoby z naszego otoczenia? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca warzywa i owoce, trochę ruchu i co najistotniejsze – brzuszków, aby móc chwalić się wszystkim naokoło pięknym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie wcale nie bazuje wyłącznie na wymienionych banalnych rzeczach, ale dodatkowo na genetyce, czyli tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Nie możemy „spalić” tkanki lipidowej wyłącznie w pewnym obszarze, korzystny jest kompletny trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się symetrycznie, inaczej mówiąc – w dowolnej partii ciała proporcjonalnie do ilości komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, tyczy się całego ciała, zaś reklamy w Internecie, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, najzwyczajniej w świecie naciągają. Istotną funkcję odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby posiadają poważniejsze predyspozycje do otyłości tylko z tego względu, że ich rodzice i różne inne osoby z rodziny, też miały z tym niemały problem. W trakcie wykonywania wyłącznie pojedynczych brzuszków bez wątpienia nie wyeliminujemy nieładnych fałdek, gdyż w tym okresie będziemy zużywać niewystarczającą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w denerwującej nas okolicy i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam o wiele więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Bicepsy nabierają siły (uformuje się nam stałe podparcie), tymczasem tłuszcz zostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz rozsądnej diety oraz treningu globalnego (zatem treningów tyczących się całego ciała, a nie tylko wskazanej części), mamy możliwość zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach kosmetycznych. W ogóle nie chodzi tutaj jednak o to, aby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i odpuścić sobie owe kwestie wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą połączone – zrównoważona dieta, ćwiczenia i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią skórę, usuną cellulit, wygładzą fałdki w partiach, na które dieta i ruch w ogóle nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnio takim interesującym sposobem na płaski brzuch jest na przykład liposukcja bez skalpela przy użyciu innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą możemy efektywnie zredukować komórki tłuszczowe z eksponowanych partii ciała, m in. na biodrach. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o efektowne wyrzeźbienie figury po jednym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica ciągnie sukcesywnie fałdki skóry, zaś fale dźwiękowe przerywają komórki tłuszczowe. Są one w dalszej kolejności usuwane z naszego ciała poprzez limfę, natomiast w dalszej kolejności – poprzez wątrobę. Można także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza stan skóry, jej sprężystość, kształtuje sylwetkę, usuwa cellulit i redukuje miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ nie tylko na miejscowe otłuszczenia, lecz też na mięśnie. A konkretnie: regeneruje naszą skórę, tkankę wewnątrz i muskuły, by szybciutko oraz efektywnie wymodelować ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, bo oddziałują na niego fale radiowe. A to powoduje, iż nasza bariera ochronna oraz muskuły są silnie nagrzane. Owym urządzeniem możemy również minimalizować intensywność zmarszczek wokoło oczu i ust, jak również podnosić owal twarzy. Sporo osób stawia również na sesje z zastosowaniem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To zapewne najatrakcyjniejsza alternatywa, ponieważ trzeba ubrać charakterystyczny strój, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po tymże kostiumie.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy tekst, wyszukujesz efektywnego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik obok –     a może wynajdziesz akurat to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.