System enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września, 2020

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą bez przerwy, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów firmy. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz podwyższenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera sterowanie biznesem oraz przegląd danych. Zawiera wszelkie ramy działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dostęp pracowników do danych, ale jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do aktualnych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 proponuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą pracować samodzielnie, jednakowa baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu pozwala na umieszczanie szablonów procedur pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić przepływ informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie systemu do nowych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.