Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
Kwiecień 14, 2017
filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu
Usługi filmowania dronem
Kwiecień 20, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Ekrany LED od kilku lat są solidnym punktem wielkomiejskiej struktury. Lokalizacje, w jakich są wzniesione, nabierają kompletnie innego charakteru. Są częściej zwiedzane, a treści promocyjne dużo szybciej są zachowywane w pamięci przez potencjalnych Kontrahentów. Technika LED bez wątpienia ma sporo zalet, aczkolwiek krótko mówiąc nie zalicza się do najtańszych. Warunki meteorologiczne nie wpływają w żaden sposób na intensywność telebimu, ani na możliwość emitowania poprzez niego treści. Niektóre są istotnie bardzo jasne, że można je zauważyć z odległości kilkunastu metrów. Jednocześnie światło absolutnie nie stanowi poważniejszego dylematu – treści reklamowe są znakomicie widoczne. Dzięki używaniu ochrony IP 65 ekrany LED dobrze pracują podczas śnieżycy, gradu lub burzy. Obecnie są traktowane jako priorytetowy sposób na potrzeby udostępniania przeróżnych informacji, np. materiałów promocyjnych kursów walut lub efektów sportowych. Jako innowacyjne narzędzie marketingowe telebimy stały się praktycznie nieuniknione.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to rzecz banalna. By podwyższyć sprzedaż, przykładowo rozszerzyć grono solidnych Kupujących oraz przyciągnąć nowo-powstałych, powinniśmy obowiązkowo wybrać system promocji. Korporacje, jakie mogą oddać większą ilość pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na dużych telebimach albo rekomendować własne wyroby w TV. W jaki sposób realnie wygląda sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj doprawdy taki korzystny? W jaki sposób ma się kwestia z telebimami od strony technicznej? Jak sprawić, by po długim czasie (przykładowo po wielu latach) prezentował się jak nowy? Wcale nie można w skrócie odpowiedzieć na wszelkie pytania, bowiem pewne rzeczy znają wyłącznie osoby znakomicie rozumiejące branżę.

Załatwiając nabycie lub podnajem telebimów, należy spojrzeć na co najmniej kilka fundamentalnych spraw, które mają ogromny wpływ na jego pracę po długim okresie. Absolutnie nie chodzi wyłącznie o cenę i jakość, na które pierwotnie zwracają uwagę konsumenci.

Klasa diod, z których został utworzony ekran LED

Ten czynnik rozstrzyga o żywotności telebimu, jego czytelności oraz… wartości. Duże wyświetlacze ledowe szczególnie tanie są zwyczajnie zbudowane z chińskich diod, które mają bardzo małą klarowność i mogą powodować mnóstwo dylematów w czasie napraw. Prócz tego częstokroć można zaobserwować nierówny koloryt ekranu, które są po prostu odmiennością temperatur, jaka dokonuje się w diodach o przeróżnych odcieniach. Dużo bardziej rentowny jest teraz wynajem ekranów LED, które są wytwarzane w Tajwanie. Krótko mówiąc nie oszukujmy się jednak – najlepsze ekrany LED są budowane w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Strategia nakładania indywidualnych diod

Istotne jest jeszcze to, czy są nakładane ręcznie czy mechanicznie. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, musimy mieć na uwadze to, że poszczególne diody potrafią ulec uszkodzeniu oraz będą wygasać. W efekcie na telebimie będą widoczne nieoświetlone punkciki, a naprawa także nie kwalifikuje się do najprzyjemniejszych. Diody przyłączane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie spowodują nam wymienionych problemów.

Jasność telebimu

Bynajmniej nie może być uzależniona od czynników zewnętrznych, np. temperatury powietrza albo słońca. Czytelność w stopniu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, żeby móc emitować spoty w dowolnych warunkach, choćby w trakcie ulewnych deszczów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Musimy bezwzględnie spojrzeć na oprogramowanie, za pomocą jakiego będzie można nanosić poprawki na telebimie, tzn. emitować kolejne materiały promocyjne, łączyć je w wybranej kolejności etc. Świetnie by było, gdyby telebimem można było manipulować na odległość (więc poprzez Internet). Jednym spośród najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Możemy za jego pomocą wykonywać doprawdy rozbudowane konfiguracje materiałów promocyjnych, a to zarówno dla firmy podnajmującej ekran, jak również dla najemcy, jest niezwykle ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całokształt zależy od tego, w jakiej strefie będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz klasy. Jeśli zapłacimy za chiński telebim, wówczas na pewno powinniśmy brać pod uwagę to, że będzie domagać się dużej liczby napraw, zaś w dalszej kolejności – sporych wydatków. Telebim ma prawdziwą przewagę nad kolejnymi wewnętrznymi przekaźnikami treści reklamowych, przykładowo billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie widzialność obrazu. Potencjalni klienci wyraźnie kierują uwagę na kreatywne treści reklamowe, które wciągają porównywalnie jak filmy w kinie. Dla niektórych osób cena wynajęcia telebimu będzie stawką zaporową, natomiast na instalację należy posiadać dodatkowe uprawnienie (w ogóle nie można zamontować przedstawionego wysokiego obiektu w przypadkowym miejscu). Należałoby mieć na uwadze, że monitory LED absolutnie nie mogą być instalowane równolegle do drogi, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są zatem ujmowane trochę jak zagrożenie. Trzeba jednak nabyć czy wynająć świetnej jakości ekran LED, ponieważ Kontrahenci w przedstawionym przypadku lepiej zapamiętują reklamy. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za emisję treści, ponieważ oddziałuje to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaabsorbowany opisaną formą reklamy, wejdź w link mieszczący się w tym miejscu – Wynajem telebimów

Komentarze są wyłączone.