Przewozy autokarowe – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty i egzaminy językowe z Angielskiego – Jaki wybrać
Maj 20, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodonta
Sierpień 4, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary wyróżniają się najwyższą klasą, jeśli chodzi o potrzeby klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. Zwykle dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, port USB, gniazdko oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy zapewniają możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okoliczność. Są odpowiednie w potrzebie przewiezienia dużej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się również przy organizacji wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o sprawność, wszystkich pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów zapewnia komfort podróżowania.

Wielką zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają cykliczne testy. Istotne są też wykonywane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej załogi nazdoruje wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką klasą.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie kierowców przekłada się na świetną orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Obecna technologia wpływa na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów dzięki GPS. Co także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od formy wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 36 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem autobusów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Dobrze także poznać stan techniczny pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy posiada wszelkie potrzebne elementy wyposażenia przykładowo gaśnicę i apteczkę.

Przydatne będą także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Autokary Toruń

Komentarze są wyłączone.